Konferencja w formie wirtualnej

Termin
12 września 2020 roku

Szanowni Państwo,

w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną Konferencja Forum Chorób Sercowo-Naczyniowych z Lipidologią w Białymstoku zmienia formułę z tradycyjnej na Virtual Meeting. Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w konferencji mogą w niej uczestniczyć w takiej formie po uprzednim dokonaniu >>>  BEZPŁATNEJ REJESTRACJI

Podczas webinaru porozmawiamy o zintegrowanym podejściu do pacjenta ze schorzeniami sercowo-naczyniowymi w dobie panującej pandemii COVID-19. W trakcie wykładów online zostaną zaprezentowane trudne przypadki kliniczne „z życia wzięte”. Przewidujemy możliwość zadawania pytań i czas na dyskusję. 

Gospodarzem białostockiej edycji spotkania będzie prof. dr hab. n. med. Włodzimierz Musiał

Webinar poprowadzą:

prof. dr hab. n. med. Beata Wożakowska-Kapłon — Redaktor Naczelna czasopisma „Folia Cardiologica”

prof. dr hab. n. med. Krzysztof J. Filipiak, FESC — Prezes Polskiego Towarzystwa Nadciśnienia Tętniczego

Transmisja online rozpocznie się w sobotę, 12 września o godzinie 09:00.

Proponowana formuła konferencji obejmuje różnorodne, wspierane technologicznie rozwiązania, które umożliwiają nie tylko bierne uczestnictwo w wykładzie lub sesji, ale również aktywny udział w dyskusji.

Konferencje typu Virtual Meeting pozwalają na dostosowanie ich do zindywidualizowanych potrzeb uczestników i charakteru spotkania. Uczestnik może wybrać możliwość uczestniczenia w całej konferencji w czasie rzeczywistym z możliwością włączenia się w jej przebieg poprzez czat moderowany. Może także zadecydować o wzięciu udziału na przykład tylko w wybranych sesjach lub wykładach. Dla wygody uczestników wszystkie transmitowane w czasie rzeczywistym sesje live będą udostępniane w  formie zapisu offline na multimedialnej platformie wiedzy medycznej TVmed.pl. Dodatkowo wszyscy uczestnicy webinaru otrzymają dostęp do przygotowanych materiałów pokonferencyjnych z możliwością ich pobrania i druku.

Poza wymienionymi powyżej funkcjonalnościami, zastosowane w wydarzeniach typu Virtual Meeting rozwiązania technologiczne pozwalają na realizację konferencji w nowej, bardziej dynamicznej niż tradycyjna formule — poprzez znaczne skrócenie prezentacji i zwiększenie liczby prelegentów uczestniczących w konferencji z różnych lokalizacji.

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału!

Punkty edukacyjne
Informujemy, że za udział w konferencji zostaną przyznane punkty edukacyjne.

Certyfikaty
Certyfikaty uczestnictwa zostaną wysłane po zakończeniu konferencji na adresy e-mailowe podane podczas rejestracji na konferencję.
Istnieje możliwość samodzielnego wydruku* certyfikatu po konferencji za pośrednictwem elektronicznego systemu rejestracji — szczegóły poniżej.

Wydruk certyfikatu
1. W celu wydrukowania certyfikatu proszę zalogować się na swój profil, wybierając opcję Rejestracja.
2. Z menu znajdującego się po lewej stronie proszę wybrać Wydruk certyfikatu.
3. Proszę kliknąć Pobierz certyfikat.
4. Wygenerowany certyfikat pojawi się w nowym oknie.
5. Certyfikat jest gotowy do wydruku.

*Dotyczy osób, które samodzielnie zarejestrowały się w systemie (posiadają dane logowania do systemu rejestracji na konferencję).

W przypadku wystąpienia błędów w danych lub jakichkolwiek innych problemów należy się skontaktować z Organizatorem.

Infarma

Copyrights © 2024 Via Medica